28 июля 2023
Невеликий базар з великою кількістю речей, від регіонального одягу, через картини та скульптури, до старих монет, прикрас та багато іншого, цікаве місце.
07 февраля 2022
Тут треба бути обережним – стежити за цінами, бо на всьому обдурять. Тут все отримаєш, але як зловлять туриста – беруть, як кукурудзу. Торгуйтесь!
27 декабря 2020
Невеликий ринок, переважно продаються предмети сучасного мистецтва (багато живопису та біжутерії), хоча є і антикварні предмети.
14 декабря 2020
Дуже цікаво, захоплююча подорож в історію Львова, чудові скульптури, освітлення звукосупровід, цікавий підхід до подачі історії, історичні факти в супроводі висловів сучасників того часу.
09 декабря 2020
Рынок сувениров чисто для туристов, сувениры так себе, все однотипные и одни и те же. Из интересного только картины
20 апреля 2020
Мені це місце не подобається. Тісно, гамірно, високі ціни. Загалом тут можна купити картини та сувеніри.
30 августа 2019
Цікаве місце у центрі. Продають старі але добротні речі, електротовари, все з минулого. Є на ринку нові сувеніри і красиві прикраси.
24 июля 2019
Хорошее место для туристов в котором можно купить сувениры на любой вкус. На маленькой площади торгуют несколько десятков продавцов товарами фабричного и ручного изготовления. Магнитики, вышиванки, дудочки изделия из дерева и натуральных камней, сумочки и торбочки и много всего интересного. Название место, вероятно, получило из-за продажи картин.
22 февраля 2019
Хоча й зручне розташування але паскудний цалафановий вигляд псує весь ВЕРНІСАЖ.
Довкола стоянка автомобілів тісно ходити між рядами. Повно всякого краму плюс китайські сувеніри. Кожний хоче щось вторгувати і якщо чесно то туристів не дуже. В основному туристи полюбляють нормальний доступ для огляду. Так що якщо є бажання то просимо на наш ВЕРНІСАЖ
30 января 2019
Рынок где много всякого ретро барахла, тут покупаем также вышиванки. Вроде в разные времена в сумме ткуки три уже купили. Тут выбор хороший, и они красивые.
17 января 2019
Гарні картини, багато сувенірів, та різних дрібничок також є чималий вибір антикваріату, вишитих сорочок і багато іншого.
04 января 2019
Сложно назвать этот рынок блошиным. Много сувениров, украшений и вышиванок хендмейд. Рушники, расписная глиняная посуда. Деревянные игрушки. Эксклюзива и того, что можно назвать "вещь с историей" - не нашла. Средняя стоимость вышиванки на ребёнка, примерно, 460 грн.
02 января 2019
Хороший рыночек сувениров — магнитов, вышиванок, чашек, колокольчиков, картин. Цены такие же, как и в сувенирных магазинах по Львову.
29 декабря 2018
Намного дороже, чем в сувенирных магазинах, продавцы - хамы. Посмотрел, увидел брак, не купил - кучу гадости в спину получил
09 декабря 2018
Ой, картини та живопис тут незвичайної краси, але більше вражають антикварні та старовинні речі, є вишиванки і українська символіка, але найбільше тут сувенірів з радянських часів - так і згадується все що було в дитинстві.
02 декабря 2018
Суперове місце для того щоб трохи вбити свій час і гроші, орієнтоване на туристів. Дуже багато всяких дрібничок, сувенірів, прикрас, дуже гарні продаються картини, але й коштують недешево:) загалом, мені подобається, дуже зручно що багато всього можна подивитись та купити в одному місці.
20 ноября 2018
Кофе и правда хорош. Такое пафосное место в городе. Открывается в 9 утра. Кофе сортов много и его варят в песке. Обязательно надо зайти и почувствовать особый аромат кофе и самой атмосферы. Говорят что тут лучший кофе. Да думаю так
15 ноября 2018
Місце розраховано тільки для туристів де з них (особливо якщо почують мову не українську) вициганюють гроші. Тим більше майстрів які виготовляють самостійно там практично немає. Купити вишиванку (вишиту на машинці) або сувенір який за рогом коштує в декілька разів дешевше.
Одним словом пів ринку купляє за копійки щоб продати дорожче а ще половина з кітайсько-українським ширпотребом.
17 октября 2018
Вернісаж» розпочинався в роки «Перебудови»на колишньому дитячому майданчику, на перетині вулиць Краківської та Вірменської, і завдячує своїй появі художникам. Вони першими почали виставляти тут свої роботи на продаж. А вже потім, до них долучилися майстри інших творчих ремесел.

Згодом імпровізований мистецький ринок перемістився на вулицю Театральну, на місце, яке раніше назвалось площею Вічевою. Великий вплив на таке переміщення мав другий фестиваль «Вивих», який проходив у Львові в 1992 році.

З 2008 року тривають спроби знести «Вернісаж» під різними приводами — від «впорядкування стихійної торгівлі» до побудови готелю. Такі плани місцевої влади викликали протести громадськості, внаслідок яких знесення «Вернісажу» вдалось уникнути. Львівською міською радою 7 лютого 2013 року було прийнято рішення про облаштування стихійного ринку.
10 октября 2018
Присутній дух "блошиного ринку". Є всяке: китайський "крам", ручна робота. Але, є і багато " розводу", коли старші жінки видають штучні коралі за натуральні і ін.

Оставить отзыв



Оценка: